Advertising
ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore

ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore
Scris de Realitatea de Buzau Publicat: 20 dec. 2025, 13:17
Zonele afectate de ceață
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Buzau și pe Google News


























